Contact

Voor algemene vragen kan je het contactformulier hiernaast gebruiken. Mocht u iemand specifiek willen contacteren kan u de contactgegevens daaronder vinden.

    Niels Jongenelen

    +32 472 03 31 93
    niels@kievitjesnest.be

    Maarten Gabriels

    +32 493 23 66 54
    maarten@kievitjesnest.be

    Jeroen Vermeylen

    +32 484 66 14 58
    jeroen@kievitjesnest.be

    Arne Geladi

    +32 475 35 35 58
    arne@kievitjesnest.be

    Zander Vliegen

    +32 493 18 94 38
    zander@kievitjesnest.be

    Luk Vermeylen

    +32 472 44 15 55
    luk@kievitjesnest.be